Beskrivelse
Møbler din hage innbydende, sjarmerende og praktisk med denne spisegruppen fra Guniess-serien!
Hele spisegruppen er sammenleggbar og inkluderer et bord samt to benker, gjennomgående produsert i gran og svart stål. Perfekt for alle kaffepauser i sommer og de praktiske funksjonene gjør det enkelt å flytte. Gjør dere klare for masse koselige heng i hagen!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9553-068 |
| Farge | Sort/Natur |
| Materiale | Stål/Tre |
| Serie | Gustav |
| Produkttype | Benkbord |
| Design | Utan ryggstöd |
| Lengde | 600 mm |
| Bredde | 2000 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Utendørs |
| Montering | Ja |
| Sittebredde | 250 mm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Sitehøyde | 460 mm |
| EAN-nr | 7350107081277 |






















