
Ryggstøtte PLUStil Piknikbord 118 cm ReTexGrå
1 299 kr
Farge: Grå

til Piknikbord 118 cm ReTex
Grå1 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Ryggstøtte til PLUS piknikbord.
Planker
40x120 mm ReTex med stålarmering.
Beslag
- Lengde: 30 cm
- Høyde: 33,7 cm
- Bredde: 4 cm
- Materialtykkelse: 1 cm
Passer til
- Bord / benkesett Alpha
- Bord / benkesett Twist
- Bord / benkesett
Leveres umontert.
40x120 mm ReTex med stålarmering.
Beslag
- Lengde: 30 cm
- Høyde: 33,7 cm
- Bredde: 4 cm
- Materialtykkelse: 1 cm
Passer til
- Bord / benkesett Alpha
- Bord / benkesett Twist
- Bord / benkesett
Leveres umontert.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185880-38 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Plast/Tekstil |
| Produkttype | Ryggstøtte |
| Lengde | 1180 mm |
| Bredde | 52 mm |
| Vekt | 11,3 kg |
| EAN-nr | 5703393740007 |



