


Gummihelle Krifon50x50Grå
157 kr 209 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Grå

50x50
Grå 157 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Heller av resirkulert gummi. Enkelt og raskt å legge. Enkelt å tilpasse. Lyddempende. Legges på fast underlag med minimum 3% fall. Passer under lekestativ, som gulv på treningsrom eller andre steder med behov for et mykt og lyddempende underlag
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 250304 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Gummi |
| Serie | Hageheller |
| Type | Hagehelle |
| Lengde | 50 cm |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 50 cm |
| EAN-nr | 8717496420046 |
| Nobb | 51531495 |


