
Gummihelle Krifon50x50Sand
209 kr
Farge: Sand

50x50
Sand 209 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Heller av resirkulert gummi. Enkelt og raskt å legge. Enkelt å tilpasse. Lyddempende. Legges på fast underlag med minimum 3% fall. Passer under lekestativ, som gulv på treningsrom eller andre steder med behov for et mykt og lyddempende underlag
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 2550000 |
| Farge | Sand |
| Materiale | Gummi |
| Produkttype | Hagehelle |
| Lengde | 50 cm |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 50 cm |
| EAN-nr | 8717496420688 |
| Nobb | 57296820 |



