
Terrassehelle KrifonGummi 30X30 á 6 stk
397 kr 529 kr
Spar 25 %
Kampanje

Gummi 30X30 á 6 stk
397 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Gi balkongen din ett nytt uttrykk med terrasseheller av resirkulert gummi, med et låssystem som gjør jobben enkel. Hellene har spor på undersiden for drenering. Legges på fast underlag med minimum 3% fall
1 stk=6 heller
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 363030 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Resirkulert gummi |
| Produkttype | Hagehelle |
| Lengde | 30 cm |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Areal | 0,54 m² |
| EAN-nr | 5907736265183 |
| Nobb | 53079672 |
