
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Benken Hillerstorp Stoltö 185 cm er en stilig benk i Stoltö-serien fra Hillerstorp. Benken er laget av FSC-sertifisert kjernefuru fra Norrland. Den fungerer utmerket på egen hånd som sidebenk, avlastningsområde eller som sittebenk til spisebord.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Materiale | Furu |
| Serie | Stoltö |
| Produkttype | Benk |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1850 mm |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 420 mm |
| Sittedybde | 400 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 0 cm |
| Kolleksjon | Småland |
| Puteinkludert | Nei |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Sittebredde | 1850 mm |
| Antall Sitteplasser | 4 |


