
Benk PLUSCafé med RyggstøtteTrykkimpregnert
2 549 kr
Prispresset
Farge: Trykkimpregnert
Beskrivelse
Café er en benk fra PLUS med ryggstøtte. Har en ramme av stål og planker av furu/gran. Planker: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185561-1 |
| Farge | Trykkimpregnert |
| Materiale | Furu/Gran/Stål |
| Serie | Café |
| Type | Benk |
| Design | Med Ryggstøtte |
| Bredde | 1270 mm |
| Høyde | 810 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 380 mm |
| Antall Sitteplasser | 3 |
| EAN-nr | 5703393730503 |




