
Benk PLUSPlankebenk
fra2 169 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Høyde
- Tilbake på lager 29.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr

Gi hagen et rått og robust utseende med et plankesett som samtidig er et samlingssted for hele familien. Plankesettets kombinasjon av tre og stål gir en rå look som kan piffe opp hvilken som helst hage. Treet er FSC-sertifiert og bør vedlikeholdes med trebeskyttelsesbehandling slik at plankesettet kan stå ute året rundt.
Varemerke
Beskrivelse
Gi hagen et rått og robust utseende med et plankesett som samtidig er et samlingssted for hele familien. Plankesettets kombinasjon av tre og stål gir en rå look som kan piffe opp hvilken som helst hage. Treet er FSC-sertifiert og bør vedlikeholdes med trebeskyttelsesbehandling slik at plankesettet kan stå ute året rundt.
Egenskaper
- 42×116 mm varmebehandlet furu.br>br>Benk:
- Lengde 176 cm - bredde 38 cm - høyde 45 cm.br>- Antall sitteplasser: 3.br>br>Ramme/ben:
- 45×45 mm varmgalvanisert stål. br>- Justerbare nivelleringssko (0-15 mm).br>br>Leveres som "monter selv".
- 42×116 mm varmebehandlet furu.br>br>Benk:
- Lengde 176 cm - bredde 38 cm - høyde 45 cm.br>- Antall sitteplasser: 3.br>br>Ramme/ben:
- 45×45 mm varmgalvanisert stål. br>- Justerbare nivelleringssko (0-15 mm).br>br>Leveres som "monter selv".
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Farge | Gråbrun, Gyllenbrun, Sort, Trykkimpregnert |
| Materiale | Tre/Stål |
| Serie | Plankesett |
| Produkttype | Benkesett |
| Design | Med ryggstøtte, Med Ryggstøtte, Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1760, 1770 mm |
| Bredde | 380 mm |
| Høyde | 440, 450, 810 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sertifisering | FSC 100% |
| Uttrekkbart | Nei |
| Puteinkludert | Nei |
| Sitehøyde | 44 mm |
| Overflate | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulær |
| Treslag | Furu |



