


Benk PLUSPlankebenkSvart, Uten ryggstøtte
1 979 kr2 199 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Sort
Design

Plankebenk
Svart, Uten ryggstøtte1 979 kr
- Tilbake på lager 07.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Gi hagen et rått og robust utseende med et plankesett som samtidig er et samlingssted for hele familien. Plankesettets kombinasjon av tre og stål gir en rå look som kan piffe opp hvilken som helst hage. Treet er FSC-sertifiert og bør vedlikeholdes med trebeskyttelsesbehandling slik at plankesettet kan stå ute året rundt.
Varemerke
Beskrivelse
Gi hagen et rått og robust utseende med et plankesett som samtidig er et samlingssted for hele familien. Plankesettets kombinasjon av tre og stål gir en rå look som kan piffe opp hvilken som helst hage. Treet er FSC-sertifiert og bør vedlikeholdes med trebeskyttelsesbehandling slik at plankesettet kan stå ute året rundt.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185420-15 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Tre/Stål |
| Serie | Plankesett |
| Type | Benkesett |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1760 mm |
| Bredde | 380 mm |
| Høyde | 440 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbart | Nei |
| Overflate | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulær |
| Treslag | Furu |
| Sittehøyde | 44 mm |
| EAN-nr | 5703393719522 |



