
Benk PLUSRustikk Design 1380 mm
fra3 089 kr
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 415 kr
Beskrivelse
Benk Rustikk Design fra PLUS i treverk. Leveres med skruer.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Farge | Drivvedfarget, Sort |
| Materiale | Tre |
| Serie | Design |
| Produkttype | Benk |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1380 mm |
| Høyde | 450 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 490 mm |
| Offentlig Miljø | Nei |
| Antall Sitteplasser | 3 |


