
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Trebenk i ubehandlet tre med brede ben. Leveres med skruer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Farge | Drivvedfarget, Sort |
| Materiale | Tre |
| Serie | Design |
| Produkttype | Benk |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1380 mm |
| Høyde | 450 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 360 mm |
| Antall Sitteplasser | 3 |
| Offentlig Miljø | Nei |


