
Hagebenk Eden WoodStella
SOMMERPRIS
fra3 199 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stella-benken er laget av stål og svensk kjernefuru fra Norrland, FSC®-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Farge | Brun, Sort |
| Materiale | Norrlands furu FSC / Varmgalvanisert stativ |
| Serie | Stella |
| Type | Hagebenk |
| Lengde | 180 cm |
| Høyde | 48 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Bredde | 38 cm |



