
Ryggstøtte PLUStil Plankebenk
fra 949 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Ryggstøtte med ekstra komfort da den øverste planken er skrå. Planken er 166 cm.
Beslag
- Lengde/dybde 27,5 cm
- Høyde 41 cm
- Bredde 4,5 cm.
- Godstykkelse 1 cm.
Leveres umontert. Skuer følger med.
- Lengde/dybde 27,5 cm
- Høyde 41 cm
- Bredde 4,5 cm.
- Godstykkelse 1 cm.
Leveres umontert. Skuer følger med.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Farge | Gråbrun, Gyllenbrun, Sort, Trykkimpregnert |
| Materiale | Tre/Stål |
| Serie | Plankesett |
| Produkttype | Benkesett |
| Design | Gråbrun, Gyllenbrun, Svart, Tryckimpregnerat |
| Lengde | 1660 mm |
| Bredde | 52 mm |
| Høyde | 410 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sertifisering | FSC 100% |
| Overflate | ThermoWood |
| Form bord | Rektangulær |
| Treslag | Furu |




