



Utebenk Skotte GardenBenkestativ
fra1 124 krfra1 499 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Lag din egen parkbenk! Kjøp egne planker og sammensett din unike benk, som ingen andre har. Velg type tre, dimensjon, samt behandling av plankene selv. For eksempel: 2 stk. 170x45 mm eller 3 stk. 120x45 mm eller 5 stk. 70x45 mm. Anbefalt maksimal lengde på plankene: 200 cm. Sittehøyde: 43 cm. Leveres uten treplanker.
Varemerke
Beskrivelse
Lag din egen parkbenk! Kjøp egne planker og sammensett din unike benk, som ingen andre har. Velg type tre, dimensjon, samt behandling av plankene selv. For eksempel: 2 stk. 170x45 mm eller 3 stk. 120x45 mm eller 5 stk. 70x45 mm. Anbefalt maksimal lengde på plankene: 200 cm. Sittehøyde: 43 cm. Leveres uten treplanker.
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Farge | Brun, Grå |
| Materiale | Corten, Stål |
| Serie | Vila |
| Type | Parkbenk |
| Lengde | 400 mm |
| Bredde | 370 mm |
| Høyde | 150 mm |