


Hagehuske Eden WoodBella 2-Seter Utendørs
9 099 kr
Beskrivelse
Bella hagehuske med plass for to personer. Husken er laget av aluminium med naturfarget kunstrotting. Stativet er laget av svartlakkert stål. Den brune puten er inkludert. Hagehusken bør plasseres under tak.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 50015 |
| Farge | Beige/Sort |
| Materiale | Kostrotte/Stål |
| Serie | Bella |
| Produkttype | Hagehuske |
| Lengde | 1300 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 2050 mm |
| Justerbar | Nei |
| EAN-nr | 7350107035591 |
