
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dalom Hammock har vært en del av Hillerstorps sortiment i flere tiår, og med riktig pute holder den seg fortsatt stilig. En favoritt i enhver hage. Dalom er laget av FSC-merket kjernefuru og er behandlet med vannbasert lasur. Leveres eksklusivt med hammocktak og puter. Tilgjengelig som tilleggsvalg.
Varemerke
Beskrivelse
Dalom Hammock har vært en del av Hillerstorps sortiment i flere tiår, og med riktig pute holder den seg fortsatt stilig. En favoritt i enhver hage. Dalom er laget av FSC-merket kjernefuru og er behandlet med vannbasert lasur. Leveres eksklusivt med hammocktak og puter. Tilgjengelig som tilleggsvalg.
Hengekøyens sittevinkel og høyde samt takets vinkel kan justeres for best mulig komfort. Tak til hengekøyen selges separat!
FSC
FSC står for Forest Stewardship Council og er en uavhengig, internasjonal medlemsorganisasjon som arbeider for en miljøtilpasset, sosialt ansvarlig og økonomisk bærekraftig bruk av verdens skoger. Våre møbler laget av nordlandsk furu er FSC-sertifiserte.
Småland
Møblene i kolleksjonen SMÅLAND er produsert av Hillerstorp i, nettopp, småländske Hillerstorp. Kolleksjonen har sine røtter i svensk møbeltradisjon og er en av sommerens mest trofaste venner. I kolleksjonen finnes tidløst moderne klassikere, bygget av nordlandsk FSC-sertifisert kjernefuru, som forbrukeren vil trives i gjennom mange lange utendørssesonger.
Spesifikasjon
Uttrekkbar: Nei
Montering kreves: Ja
Materialmerke: FSC®
Serie: Dalom
Sammenleggbar: Nei
Justerbar: Ja
Materiale: Furu
Mål
Høyde ryggstøtte: 76 cm
Sittebredde: 168 cm
Dybde: 126 cm
Sittedybde: 51 cm
Sittehøyde: 43 cm
Høyde armlene: 64 cm
Bredde: 217 cm
Høyde: 159 cm
FSC
FSC står for Forest Stewardship Council og er en uavhengig, internasjonal medlemsorganisasjon som arbeider for en miljøtilpasset, sosialt ansvarlig og økonomisk bærekraftig bruk av verdens skoger. Våre møbler laget av nordlandsk furu er FSC-sertifiserte.
Småland
Møblene i kolleksjonen SMÅLAND er produsert av Hillerstorp i, nettopp, småländske Hillerstorp. Kolleksjonen har sine røtter i svensk møbeltradisjon og er en av sommerens mest trofaste venner. I kolleksjonen finnes tidløst moderne klassikere, bygget av nordlandsk FSC-sertifisert kjernefuru, som forbrukeren vil trives i gjennom mange lange utendørssesonger.
Spesifikasjon
Uttrekkbar: Nei
Montering kreves: Ja
Materialmerke: FSC®
Serie: Dalom
Sammenleggbar: Nei
Justerbar: Ja
Materiale: Furu
Mål
Høyde ryggstøtte: 76 cm
Sittebredde: 168 cm
Dybde: 126 cm
Sittedybde: 51 cm
Sittehøyde: 43 cm
Høyde armlene: 64 cm
Bredde: 217 cm
Høyde: 159 cm
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 233333H |
| Farge | Brun, Grå, Hvit |
| Materiale | Furu |
| Serie | Dalom |
| Type | Hagehuske, Hammock |
| Bredde | 2170 mm |
| Høyde | 1590 mm |
| Sittedybde | 510 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 1260 mm |
| Vekt | 40,7 kg |
| Montering | Ja |
| Kolleksjon | Småland |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Sittebredde | 1680 mm |
| Antall Sitteplasser | 3 |
| Topptestet | Ja |
| Høyde armlene | 64 cm |
| Dybde | 126 cm |
| Høyde | 159 cm |
| Sittedybde | 51 cm |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Sittebredde | 168 cm |
| Bredde | 217 cm |


