
Hagesofa Hjørne HillerstorpHånger Sort
Spar 33 %
Kampanje
tom 8/4

Hånger Sort
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hjørnesofaen er vendbar, slik at du selv kan velge om du vil ha den til venstre eller høyre. Laget av aluminium med fjærgrå olefin-puter. Avtakbart trekk, håndvask 30 grader. Bord kjøpes separat. Velg mellom høyt eller lavt bord!
Spesifikasjoner
- Serie: Hånger
- Puter inkludert: Ja
- Montering nødvendig: Nei
- Justerbar: Nei
- Materiale: Aluminium
- Materiale detaljer: Olefin
- Sammenleggbar: Nei
- Utvidbar: Nei
Mål
- Lengde: 282 cm
- Dybde: 81 cm
- Sittebredde: 46 cm
- Sittedybde: 65 cm
- Sittehøyde: 40 cm
- Høyde armlene: 51 cm
- Ryggstøtte høyde: 60 cm
- Bredde: 215 cm
Produktdeklarasjon
- Merke: Hillerstorp
- Registrert firmanavn: Hillerstorps Trä Aktiebolag
- Postadresse: 33573
- Kontakt: info@hillerstorp.se
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2058015118 |
| Farge | Sort |
| Serie | Hånger |
| Type | Hagesofa |
| Lengde | 2820 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 810 mm |
| Dybde | 2150 mm |
| Montering | Nei |
| Kolleksjon | Days |
| Trekkfarge | Gråbeige |
| Materialtype | Aluminium |
| Rygghøyde | 60 cm |
| Dybde | 81 cm |
| Sittedybde | 65 cm |
| Sitehøyde | 40 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| EAN-nr | 7319078015117 |
