







Sofa HillerstorpSolvik HHvit
Nyhet
Spar 25 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
FSC
FSC står for Forest Stewardship Council og er en uavhengig, internasjonal medlemsorganisasjon som arbeider for en miljøtilpasset, sosialt ansvarlig og økonomisk bærekraftig bruk av verdens skoger.
Småland
Møblene i SMÅLAND kolleksjonen er laget av oss i, nettopp, smålandske Hillerstorp. Kolleksjonen har sine røtter i svensk møbeltradisjon og er en av sommerens mest trofaste venner. I kolleksjonen finnes tidløst moderne klassikere, bygget av nordlandsk FSC-sertifisert kjernefuru, som forbrukeren vil trives i gjennom mange lange utendørssesonger.
Spesifikasjon
- Farge: HHvit
- Utvidbar: Nei
- Montering kreves: Ja
- Materiale merke: FSC®
- Serie: Solvik
- Sammenleggbar: Nei
- Justerbar: Nei
- Materiale: Furu
Mål
- Ryggstøtte høyde: 49 cm
- Sittebredde: 150 cm
- Dybde: 58 cm
- Sitte dybde: 45 cm
- Sitte høyde: 40 cm
- Armstøtte høyde: 60 cm
- Bredde: 164 cm
- Høyde: 82 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 1175003077 |
| Farge | Vit |
| Serie | Solvik |
| Produkttype | Soffa |
| Bredde | 1640 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Sittedybde | 45 cm |
| Dybde | 58 cm |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Nei |
| Kolleksjon | Småland |
| Sitehøyde | 40 cm |
| Høyde | 82 cm |
| Sittebredde | 150 cm |
| Antall Sitteplasser | 3 |
| EAN-nr | 7319077500379 |
