






Hjørnedel HillerstorpValencia HøyreNatur
5 559 kr
Farge: Natur

Valencia Høyre
Natur5 559 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Hjørnedelen Hillerstorp Valencia Høyre er en hjørne-/avslutningsdel til modulsofaen Valencia fra Hillerstorp. Valencia har en aluminiumsramme med håndflettet 6-trådig brunmelert kunstrotting av Quato-fiber, en sort 4-trådig variant eller en naturlig 2-trådig variant. Møbelet har justerbare føtter og kan brukes både inne og ute. Puter er ikke inkludert, men er tilgjengelig som et tilvalg.
Varemerke
Beskrivelse
Hjørnedelen Hillerstorp Valencia Høyre er en hjørne-/avslutningsdel til modulsofaen Valencia fra Hillerstorp. Valencia har en aluminiumsramme med håndflettet 6-trådig brunmelert kunstrotting av Quato-fiber, en sort 4-trådig variant eller en naturlig 2-trådig variant. Møbelet har justerbare føtter og kan brukes både inne og ute. Puter er ikke inkludert, men er tilgjengelig som et tilvalg.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 64383 |
| Farge | Natur |
| Materiale | Kunstrotting |
| Serie | Valencia |
| Produkttype | Høyredel |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 650 mm |
| Sittedybde | 640 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 810 mm |
| Sitehøyde | 300 mm |
| Antall Sitteplasser | 1 |
| Høyde armlene | 65 cm |
| Montering | Nei |
| Rygghøyde | 35 cm |
| Kolleksjon | Days |
| Puteinkludert | Nei |
| Sittebredde | 640 mm |
| EAN-nr | 7319070643837 |


