
Håndsag STIHLHandycut PR 16 Sammenleggbar
419 kr
Prispresset

Handycut PR 16 Sammenleggbar
419 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
PR 16 er en sammenleggbar håndsag fra STIHL.
Håndsag STIHL med 16 cm sagblad for rask og nøyaktig kapping. Med sine tredoble rad med japanske tenner, kan sagen håndtere grener med en diameter på opptil 5 cm.
Spesifikasjoner
- Vekt: 160 gram
- Ergonomisk løkke-håndtak
- Materiale: Impulsherdet & forkrommet stål
- Konisk sagbladform
- Korrosjonsresistent
Spesifikasjoner
- Vekt: 160 gram
- Ergonomisk løkke-håndtak
- Materiale: Impulsherdet & forkrommet stål
- Konisk sagbladform
- Korrosjonsresistent
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000050162 |
| Farge | Svart/Oransje |
| Produsentens Art.Nr. | 00008818700 |
| Produkttype | Gjærsager & Stangsager |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 27 mm |
| Lengde | 288 mm |
| Vekt | 0,16 kg |
| Bredde | 98 mm |
| Bredde | 98 cm |
| EAN-nr | 886661105991 |
