
Skyffeljern Gardena14 cm
202 kr
Prispresset

14 cm
202 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Gardena combisystem skyffeljern er perfekt for lett luking i bed og hagestier. Det praktiske jernet har en preget underside, en arbeidsbredde på 14 cm og en skarp kant som letter arbeidet. Skyffeljernet passer alle Gardena combisystemhåndtak. Anbefalt skaftlengde er 150 cm, avhengig av brukerens lengde.
Varemerke
Beskrivelse
Gardena combisystem skyffeljern er perfekt for lett luking i bed og hagestier. Det praktiske jernet har en preget underside, en arbeidsbredde på 14 cm og en skarp kant som letter arbeidet. Skyffeljernet passer alle Gardena combisystemhåndtak. Anbefalt skaftlengde er 150 cm, avhengig av brukerens lengde.
Egenskaper
| Varemerke | Gardena |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000678256 |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 35 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 9010424-01 |
| Produkttype | Skyffeljern |
| Vekt | 0,28 kg |
| Bredde | 141 mm |
| Serie | Combisystem |
| EAN-nr | 4078500318709 |