Beskrivelse
Snøskuffe til Gardena Combisystem består av et lett og robust plastblad og har en bredde på 40 cm.
Tilkobling til Combiskaft. Solid – lettvekt – effektiv.
De brede sporene i plastbladet gjør at skuffen glir lett ved rydding av gangveier, og takket være den fine overflaten setter snøen seg ikke fast i skuffen. De hevede sidene hindrer at snøen glir av, og den brede kanten gir høy stabilitet. Plastbladet er saltbestandig og tåler kulde ned til - 40 grader. Kanten er laget av robust, slitesterk og fleksibel plast som skaper lite støy når du arbeider. Snøskuffen er like godt egnet for ujevne overflater som for naturstein og fliser.
Egenskaper
| Varemerke | Gardena |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000112918 |
| Produsentens Art.Nr. | 9660436-01 |
| Produkttype | Snøskuffe |
| Garanti | 25 år |
| Serie | Combisystem |
| Høyde | 435 mm |
| Lengde | 400 mm |
| Bredde | 111 mm |
| EAN-nr | 4078500324007 |


