




Håndvaskebørste GardenaCleansystem M Myk
299 kr
Prispresset
Beskrivelse
Med Håndvaskbørste M Myk fra Gardena med Original Gardena System-kobling, kan du enkelt rengjøre følsomme overflater, som for eksempel utemøbler.
Den flate formen gjør at du enkelt kan nå vanskelig tilgjengelige områder og hjørner. Vannstrømmen kan låses og justeres trinnløst. På denne måten kan du justere mengden vann som skal leveres, avhengig av hva situasjonen krever.Du kan forsterke rengjøringseffekten ved å legge til Gardena sjampostaver. Malte overflater og plastdetaljer kan rengjøres spesielt forsiktig.
Egenskaper
| Varemerke | Gardena |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000816056 |
| Type | Tilbehør for rengjøring utendørs |
| Materiale | Plast |
| Produsentens Art.Nr. | 970624701 |
| Serie | Gardena Clean system |
| Farge | Sort |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 31,8 cm |
| Høyde | 8,5 cm |
| Vekt | 0,418 kg |
| EAN-nr | 4078500065115 |

