
Blomsterkasse BiohortHøybed 2x1 m
fra9 495 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Høybed Biohort gir deg en fantastisk mulighet til en riklig avling. Den gjør det enklere og morsommere å plante grønnsaker og urter og maksimere innhøstingen.
Spesifikasjoner
- Ekstremt holdbart
- Monteres på 10 minutter, kun 8 skruer
- Sterkt glassfibernett gir integrert gnagerbeskyttelse
- Mulig å velge til sneglebeskytter, frost beskyttelse og mellomgulv
- Skyvbart sidepanel gjør det enkelt å tømme
- Forberedt for vannslange
- Ekstremt holdbart
- Monteres på 10 minutter, kun 8 skruer
- Sterkt glassfibernett gir integrert gnagerbeskyttelse
- Mulig å velge til sneglebeskytter, frost beskyttelse og mellomgulv
- Skyvbart sidepanel gjør det enkelt å tømme
- Forberedt for vannslange
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Bredde | 1020 mm |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | 2x1 m |
| Produkttype | Blomsterkasse |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Serie | Høybed |
| Høyde | 770 mm |
| Lengde | 2010 mm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |
| Vekt | 52 kg |


