


Blomsterkasse KrifonElan 67 Romdeler
1 784 kr2 099 kr
Spar 15 %
Kampanje
14h igjen!

Elan 67 Romdeler
1 784 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blomsterkasse i impregnert tre, kledd med fiberduk på innsiden som holder godt på jord og fuktighet. Bunn kan høydejusteres. Leveres i elementer. Mål (bxdxh): 103x30x67cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 5356004 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Serie | Elan |
| Produkttype | Blomsterkasse |
| Dybde | 30 cm |
| Høyde | 67 cm |
| Vekt | 22 kg |
| Bredde | 103 cm |
| EAN-nr | 7020135356042 |
| Nobb | 57281454 |
