



Farge: Trykkimpregnert

Horizont 3 35x100x70cm FSC (B)
Trykkimpregnert1 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bruk plantekassen Horizont for å skjerme av terrassen din eller for å skape et effektfullt inntrykk med blomster og planter som gir en rolig opplevelse i hagen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 37122 |
| Bredde | 1000 mm |
| Farge | Trykkimpregnert |
| Høyde | 700 mm |
| Lengde | 700 mm |
| Type | Plantekasse |
| EAN-nr | 7392118371220 |




