
Levegg Biohorttil Belvedere Plantekasse L-Form 91x152x152 cm
fra7 799 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Sammen med plantekassen fungerer denne både som en dekorativ skjermvegg og en levegg for vinden, og gir deg mulighet til å skape et tiltalende og trivelig uterom. Høyde: 91 cm.
Obs! Kun levegg, plantekasse selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Materiale | Stål |
| Serie | Belvedere |
| Størrelse | 91x152x152 cm |
| Produkttype | Levegg |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Høyde | 91 cm |
| Lengde | 152 cm |
| Bredde | 152 cm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



