


Halvpallekarm JaboOdla 800x600 mmUbehandlet
952 kr1 269 kr
Spar 25 %
Kampanje
35h igjen!
Farge: Ubehandlet

Odla 800x600 mm
Ubehandlet 952 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En dekorativ og praktisk halvpallekarm for å plante krydder eller andre favorittplanter i. Pallekarmen er enkel å montere og krever ingen verktøy.
Halvpallekarmen er 1 mm tykk, og siden den er laget av ubehandlet stål, får den over tid en vakker rustfarget patina.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10058 |
| Bredde | 600 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Serie | Odla |
| Produkttype | Pallekarm |
| EAN-nr | 7393290100585 |


