
Plantekasse BiohortBelvedere 200 Maxi 77x53x201 cm
fra9 629 krfra10 699 kr
Spar 10 %
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Med Plantekasse Belvedere fra Biohort kan du skape rom for spesielle ideer. Som en levende, plantefylt romsdeler, kan den tilføre terrassen og hagen struktur og tilby deg et bredt utvalg av nye presentasjonsmuligheter.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B139325B |
| Materiale | Stål |
| Modell | Maxi |
| Serie | Belvedere |
| Størrelse | 77x53x201 cm |
| Type | Plantekasse |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Høyde | 77 cm |
| Lengde | 53 cm |
| Bredde | 201 cm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



