
Plantekasse BiohortDaVinci Variant 3
fra18 599 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Design det fleksible plantekassesystemet DaVinci slik du ønsker det. Fra høybed med trappinger til skjermvegg og terassedeler, det finnes ingen grenser for mulighetene. Grunnmodulene i ulike varianter kan kombineres individuelt.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 94,4 cm |
| Lengde | 120 cm |
| Materiale | Stål |
| Serie | DaVinci |
| Produkttype | Plantekasse |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Bredde | 80,5 cm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



