
Pyntekant Biohorttil Blomsterkasse 1,5x0,5 mKvartsgrå Metallic
2 339 kr2 599 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Metallic Kvartsgrå

til Blomsterkasse 1,5x0,5 m
Kvartsgrå Metallic2 339 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Pyntekant for blomsterkasse Biohort tilpasset modellene Høybed og Belvedere. Gulvlisten monteres på gulvrammen og plasseres på plenen, kasse/bed plasseres deretter på sokkelen og festes. Kan ikke ettermonteres. Bredde 6,7 cm.
Obs! Kun pyntekant, blomsterkasse/bed selges separat.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B180923 |
| Farge | Metallic Kvartsgrå |
| Høyde | 6,3 cm |
| Lengde | 66,4 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | 1,5x0,5 m |
| Type | Sokkel |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414163959 |



