
Pyntekant Biohorttil Blomsterkasse 1,5x1 m
fra2 519 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Pyntekant for blomsterkasse Biohort tilpasset modellene Høybed og Belvedere. Gulvlisten monteres på gulvrammen og plasseres på plenen, kasse/bed plasseres deretter på sokkelen og festes. Kan ikke ettermonteres. Bredde 6,7 cm.
Obs! Kun pyntekant, blomsterkasse/bed selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Høyde | 6,3 cm |
| Lengde | 115 cm |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | 1.5x1 m |
| Produkttype | Sokkel |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| Bredde | 164 cm |
| Farge | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mørkgrå, Metallic Sølv |



