
Pyntekant Biohorttil Blomsterkasse 1,5x1 mSølv Metallic
2 519 kr2 799 kr
Spar 10 %
Kampanje
tom 23/4
Farge: Metallic Sølv

til Blomsterkasse 1,5x1 m
Sølv Metallic2 519 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Pyntekant for blomsterkasse Biohort tilpasset modellene Høybed og Belvedere. Gulvlisten monteres på gulvrammen og plasseres på plenen, kasse/bed plasseres deretter på sokkelen og festes. Kan ikke ettermonteres. Bredde 6,7 cm.
Obs! Kun pyntekant, blomsterkasse/bed selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B130925 |
| Farge | Metallic Sølv |
| Høyde | 6,3 cm |
| Lengde | 115 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | 1.5x1 m |
| Produkttype | Sokkel |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414163904 |



