
Pyntekant Biohorttil Blomsterkasse L150Sølv Metallic
3 059 kr3 399 kr
Spar 10 %
Kampanje
tom 23/4
Farge: Metallic Sølv

til Blomsterkasse L150
Sølv Metallic3 059 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Pyntekant for blomsterkasse Biohort tilpasset modellene Høybed og Belvedere. Gulvlisten monteres på gulvrammen og plasseres på plenen, kasse/bed plasseres deretter på sokkelen og festes. Kan ikke ettermonteres. Bredde 6,7 cm.
Obs! Kun pyntekant, blomsterkasse/bed selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B130930 |
| Farge | Metallic Sølv |
| Høyde | 6,3 cm |
| Lengde | 164 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | 1.5 m |
| Produkttype | Sokkel |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414164116 |



