
Pyntekant Biohorttil Blomsterkasse L150Mørkgrå Metallic
3 399 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå

til Blomsterkasse L150
Mørkgrå Metallic3 399 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
Pyntekant for blomsterkasse Biohort tilpasset modellene Høybed og Belvedere. Gulvlisten monteres på gulvrammen og plasseres på plenen, kasse/bed plasseres deretter på sokkelen og festes. Kan ikke ettermonteres. Bredde 6,7 cm.
Obs! Kun pyntekant, blomsterkasse/bed selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B140930 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Høyde | 6,3 cm |
| Lengde | 164 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | 1.5 m |
| Produkttype | Sokkel |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414164123 |



