
Sneglebeskytter Biohorttil Høybed 2x1 m2x1 m, Sølv Metallic
1 899 kr
Prispresset
Farge: Metallic Sølv
Beskrivelse
Sneglebeskytter Biohort for Høybed monteres enkelt på toppen av bedet og vil forhindre at snegler kan komme oppi.
Obs! Kun sneglebeskytter, blomsterkasse selges separat.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B130906 |
| Farge | Metallic Sølv |
| Høyde | 4,2 cm |
| Lengde | 110 cm |
| Bredde | 209 cm |
| Størrelse | 200x100 cm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Høybed |
| Størrelse | 2x1 m |
| Produkttype | Sneglebeskytter |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414163522 |




