


Krukke Skotte GardenModulär Corten Hjørne
2 169 kr3 099 kr
Spar 30 %
Kampanje
28h igjen!

Modulär Corten Hjørne
2 169 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Krukke fra Skotte Garden
Modulær potte i stål: Modulær-potten er tilgjengelig i elegant sort og ubehandlet corten. Fleksibiliteten dens gjør det mulig å lage tilpassede former, enten med hjørner eller rette seksjoner, og du kan bygge den så lang som du selv ønsker. I tillegg til dens stilige design, tilbyr den en holdbar og praktisk løsning for en rekke bruksområder, fra tradisjonell dyrking til moderne elementer som innsynsbeskyttelse og romdelere. Skap ditt eget unike grønne rom med Modulær-potten.Ubegrensede Muligheter:Bygg potten med hjørner eller rette seksjoner, uansett lengde du ønsker, for å skape ditt unike jeg.Fleksibel Design: Skap tilpassede former med våre Modulær-potter i sort eller ubehandlet corten.Allsidig Bruk:Fra tradisjonell dyrking til moderne elementer som innsynsbeskyttelse og romdelere - Modulær-potten tilpasser seg dine behov og gir både stil og funksjon.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 103104 |
| Bredde | 600 mm |
| Materiale | Corten |
| Serie | Modulär |
| Farge | Brun |
| Lengde | 800 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Dybde | 400 mm |
| Vekt | 26,7 kg |
| EAN-nr | 7350125471746 |


