




Bassengduk BestwayFlowclear for Basseng274x274 cm
244 kr
Prispresset
Lengde

Flowclear for Basseng
274x274 cm 244 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bestway Flowclear Ground Cloth er en slitesterk duk som du kan plassere under overflatebassenget ditt for å beskytte mot slitasje fra steiner, kvister og andre skarpe objekter som kan finnes på underlaget der du velger å sette opp bassenget.
Egenskaper
| Varemerke | Bestway |
|---|---|
| Art.Nr. | 208-1-196 |
| Produsentens Art.Nr. | 58000 |
| Lengde | 2740 mm |
| Størrelse | 274x274 cm |
| Vekt | 0,5 kg |
| Bredde | 2740 mm |
| Farge | Blå |
| Materiale | PE-Material |
| Serie | Flowclear™ |
| Produkttype | Markduk |
| EAN-nr | 6942138918182 |
