





Dykkpumpe AL-KOTwin 14000 Premium
Nyhet
1 420 kr1 489 kr
Spar 5 %
Kampanje
12h igjen!

Twin 14000 Premium
1 420 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Dykkpumpe med alle fordelene til både en skittentvannspumpe og en overflatesugende rentvannspumpe i én og samme enhet. Lett å håndtere, robust og multifunksjonell pumpe for drenering, tømming og om- og utpumping av for eksempel kjellere, bassenger og dammer. For skittent vann med partikler opptil 30 mm i diameter. Pumpefot som enkelt kan stilles inn til overflatesuging ned til 5 mm. Perfekt for bruk i trange sjakter takket være den innebygde flottøren.
Varemerke
Beskrivelse
Dykkpumpe med alle fordelene til både en skittentvannspumpe og en overflatesugende rentvannspumpe i én og samme enhet. Lett å håndtere, robust og multifunksjonell pumpe for drenering, tømming og om- og utpumping av for eksempel kjellere, bassenger og dammer. For skittent vann med partikler opptil 30 mm i diameter. Pumpefot som enkelt kan stilles inn til overflatesuging ned til 5 mm. Perfekt for bruk i trange sjakter takket være den innebygde flottøren.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 112831 |
| Design | Rent og urent vann |
| Kraftkilde | Strøm |
| Serie | Premium |
| Produkttype | Dykkpumpe |
| Kabellengde | 10 m |
| Spenning | 230 V |
| Høyde | 344 mm |
| Lengde | 292 mm |
| Maks Temperatur | 35 °c |
| Effekt/prestering | 1000 W |
| Vekt | 8,2 kg |
| Bredde | 191 mm |
| EAN-nr | 4003718042788 |
| Nobb | 47581217 |