
Lensepumpe ByggströmRustfri 300 l/min med Flottør750 W
4 590 kr

Rustfri 300 l/min med Flottør
750 W4 590 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Lensepumpe Byggström Rustfri 300 l/min med Flottør er en nedsenkbar pumpe med høy ytelse for utslipp og skittent vann med større partikler. Ideell for tømming av byggegroper og bassenger hvor det er større løse partikler. Utstyrt med flottør for automatisk på-/avstenging. Leveres med 6m kabel m/støpsel og tau.
Varemerke
Beskrivelse
Lensepumpe Byggström Rustfri 300 l/min med Flottør er en nedsenkbar pumpe med høy ytelse for utslipp og skittent vann med større partikler. Ideell for tømming av byggegroper og bassenger hvor det er større løse partikler. Utstyrt med flottør for automatisk på-/avstenging. Leveres med 6m kabel m/støpsel og tau.
Annet
- 300 l/min
- Kabellengde: 6 m
- Maks dybde under vann: 5 m
- Maks partikkelstørrelse: 25 mm
- Maks trykkhøyde: 10 m
- Slangediameter: 50 mm
- Flottør: Ja
- 300 l/min
- Kabellengde: 6 m
- Maks dybde under vann: 5 m
- Maks partikkelstørrelse: 25 mm
- Maks trykkhøyde: 10 m
- Slangediameter: 50 mm
- Flottør: Ja
Egenskaper
| Varemerke | Byggström |
|---|---|
| Art.Nr. | 8879257 |
| IP-Klasse | IP68 |
| Produkttype | Lensepumpe |
| Kabellengde | 6 m |
| Effekt/prestering | 750 W |
| Vekt | 18,6 kg |
| Farge | Rød |
| Kraftkilde | Strøm |
| Spenning | 230 V |
| Maks Temperatur | 40 °c |
| EAN-nr | 7392529130188 |