


Vanningsrør Gardena
145 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gardena vanningsrør med myk dusj, justerbar vannmengde.
Egenskaper
| Varemerke | Gardena |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000712163 |
| Farge | Oransje |
| Produsentens Art.Nr. | 967306701 |
| Produkttype | Vanningsmunnstykke |
| Garanti | 5 år |
| Høyde | 6 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Vekt | 0,085 kg |
| Bredde | 10,6 cm |
| EAN-nr | 4078500010634 |
