



SandfangSandfang Dreneringsrenne gop A-15/B-125?1 299 kr
Vertikalt utløpVertikalt Utløp Dreneringsrenne A-15/B-125?359 kr
Skrue-settSkruesett gop Dreneringsrenne A-15 12 stk/frp?339 kr
Horisontalt utslippHorisontalt Utløp Dreneringsrenne gop A-15/B-125?339 kr
BladnettLøvnett Dreneringsrenne gop A-15/B-125?359 kr

A15
649 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!

Glasfiber & Plastprodukter (gop) Drenneringsrenne A15 er en dreneringsrenne av polypropylen og spaltgitter av galvanisert stål. Rennen er CE-merket og oppyller belastningsklasse A15, EN 1433, 15 kN og egner seg for overflater med fotgjengere og syklister. Dessuten har den en låsemekanisme med et not og fjærsystem, somgjør installasjonen enda enklere. Du kan velge om du vil kople rennen til et vertikalt eller horisontalt utløp.
Varemerke
Beskrivelse
Glasfiber & Plastprodukter (gop) Drenneringsrenne A15 er en dreneringsrenne av polypropylen og spaltgitter av galvanisert stål. Rennen er CE-merket og oppyller belastningsklasse A15, EN 1433, 15 kN og egner seg for overflater med fotgjengere og syklister. Dessuten har den en låsemekanisme med et not og fjærsystem, somgjør installasjonen enda enklere. Du kan velge om du vil kople rennen til et vertikalt eller horisontalt utløp.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | EV00010100 |
| Farge | Sort |
| Materiale | polypropylen/galvanisert stål |
| Serie | A15 |
| Produkttype | Dreneringsrenne |
| Dimensjon | 110 mm |
| Høyde | 98 mm |
| Lengde | 1000 mm |
| Vekt | 2,8 kg |
| Bredde | 135 mm |
| EAN-nr | 3309032433709 |
| Nobb | 42199076 |




