



Dreneringsrenne gopC250
1 687 kr2 249 kr
Spar 25 %
Kampanje
29h igjen!

C250
1 687 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Glasfiber & Plastprodukter (gop) Dreneringsrenne C250 er en robust dreneringsrenne for innfart med tyngre trafikk. Renne av polypropen, med rist av støpejern. Oppfyller belastningsklasseC250, 250 kN, egnet for områder langs veier, gater, gågater, parkeringsplasser, etc.
Egenskaper
| Varemerke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | EV01010100 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 170 mm |
| Lengde | 1000 mm |
| Materiale | polypropylen/støpejern |
| Serie | C250 |
| Type | Dreneringsrenne |
| Vekt | 12,6 kg |
| Bredde | 136 mm |
| Dimensjon | 110 mm |
| EAN-nr | 3309032544801 |
| Nobb | 45622273 |


