
Skruesett gopDreneringsrenne A-15 12 stk/frp
305 kr 339 kr
Spar 10 %
Kampanje

Dreneringsrenne A-15 12 stk/frp
305 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Glasfiber & Plastprodukter (gop)Skruesett til dreneringsrenne A15.
Egenskaper
| Varemerke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | EV00010500 |
| Farge | Nikkel |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 20 mm |
| Materiale | galvanisert Stål |
| Produkttype | Skruesett Dreneringsrenne |
| Vekt | 0,08 kg |
| Bredde | 5 mm |
| EAN-nr | 3309032722230 |
| Nobb | 42201804 |

