








Terrassetrapp PLUSStål/Tre Trinndybde 25 cm B120Høyde: 710 mm, 4-Trinn
2 677 kr
Dybde

Stål/Tre Trinndybde 25 cm B120
Høyde: 710 mm, 4-Trinn2 677 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 415 kr

En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nærmest et møbel i seg selv, som innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med trapperekkverk i stål kan du bygge en trapp med et mer flytende uttrykk - og kutte hjørner i trappeprosjektet ditt, siden vi allerede har gjort beregningene for deg med trinnbredde og helning.
Varemerke
Beskrivelse
En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nærmest et møbel i seg selv, som innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med trapperekkverk i stål kan du bygge en trapp med et mer flytende uttrykk - og kutte hjørner i trappeprosjektet ditt, siden vi allerede har gjort beregningene for deg med trinnbredde og helning.
Varen inneholder:
Trappeskinne med fast brakett og trinnbrett. Inkl. skruer/bolter.
Dimensjoner:
Ståldimensjon 30×40 mm
Stigning 34,2°.
Trinndybde 25 cm
Trinnhøyde 17 cm
Se strektegning for ytterligere dimensjoner
Trappevanger:
Varmgalvanisert stål
Permanent montert brakett
Inkl. bolter for innfesting
Vi anbefaler et spenn på 60 cm mellom trappevangene.
Trappetrinnsplanker:
Trykkimpregnerte bord: 27×120×1200 mm
Inkl. skruer for montering
Leveres som 'gjør-det-selv'.
Trappeskinne med fast brakett og trinnbrett. Inkl. skruer/bolter.
Dimensjoner:
Ståldimensjon 30×40 mm
Stigning 34,2°.
Trinndybde 25 cm
Trinnhøyde 17 cm
Se strektegning for ytterligere dimensjoner
Trappevanger:
Varmgalvanisert stål
Permanent montert brakett
Inkl. bolter for innfesting
Vi anbefaler et spenn på 60 cm mellom trappevangene.
Trappetrinnsplanker:
Trykkimpregnerte bord: 27×120×1200 mm
Inkl. skruer for montering
Leveres som 'gjør-det-selv'.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 546440-1 |
| Høyde | 710 mm |
| Dybde | 1040 mm |
| Design | 4-Trinn |
| Antall Trinn | 4 st |
| Vekt | 45,072 kg |
| Produkttype | Terrassetrapp |
| Overflate | Trykkimpregnert/Varmgalvanisert |
| Materiale | Furu/Stål |
| Bredde | 1200 mm |
| EAN-nr | 5703393746603 |