






Terrassetrapp PLUSTrinndybde 39 cm B180Høyde: 680 mm, 5-Trinn
4 639 kr
Dybde

Trinndybde 39 cm B180
Høyde: 680 mm, 5-Trinn4 639 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr

En bred trapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nesten et møbel i seg selv, og innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dine nærmeste.
Med trapperekkverk i trykkimpregnert tre kan du kutte hjørner i trappeprosjektet ditt, siden vi allerede har regnet ut trinnbredde og helning for deg.
Terrassetrappesettet inneholder alt du trenger for å bygge en terrassetrapp i tre til uterommet ditt - trapperekkverk, trinnplanker, beslag og skruer.
Varemerke
Beskrivelse
En bred trapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nesten et møbel i seg selv, og innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dine nærmeste.
Med trapperekkverk i trykkimpregnert tre kan du kutte hjørner i trappeprosjektet ditt, siden vi allerede har regnet ut trinnbredde og helning for deg.
Terrassetrappesettet inneholder alt du trenger for å bygge en terrassetrapp i tre til uterommet ditt - trapperekkverk, trinnplanker, beslag og skruer.
Varen inneholder:
Trappevanger, monteringsbraketter og trinnbrett. Inkl. skruer.
Dimensjoner:
Stigning 19°.
Trinndybde 39 cm
Trinnhøyde 13 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se strektegning for ytterligere dimensjoner
Trappevanger:
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert NTR-merket i klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler bakkekontakt.
Vi anbefaler et spenn på 40 cm mellom trappevangene.
Monteringsbeslag:
Varmgalvanisert stål
Tykkelse: 1,5 mm
Leveres sammen med treskruer: Ø5×30 mm og Ø5×50 mm
Leveres som 'gjør-det-selv'.
Trappevanger, monteringsbraketter og trinnbrett. Inkl. skruer.
Dimensjoner:
Stigning 19°.
Trinndybde 39 cm
Trinnhøyde 13 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se strektegning for ytterligere dimensjoner
Trappevanger:
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert NTR-merket i klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler bakkekontakt.
Vi anbefaler et spenn på 40 cm mellom trappevangene.
Monteringsbeslag:
Varmgalvanisert stål
Tykkelse: 1,5 mm
Leveres sammen med treskruer: Ø5×30 mm og Ø5×50 mm
Leveres som 'gjør-det-selv'.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 525561-1 |
| Høyde | 680 mm |
| Dybde | 1960 mm |
| Design | 5-Trinn |
| Antall Trinn | 5 st |
| Vekt | 94,15 kg |
| Produkttype | Terrassetrapp |
| Overflate | Trykkimpregnert |
| Materiale | Furu |
| Farge | Trykkimpregnert |
| Bredde | 1800 mm |
| EAN-nr | 5703393746894 |