



Trappevange PLUSStål Trinndybde 28 cmHøyde: 1020 mm, 6-Trinn
671 kr
Antall Trinn

Stål Trinndybde 28 cm
Høyde: 1020 mm, 6-Trinn 671 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 415 kr

En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nærmest et møbel i seg selv, som innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med trappevange i stål kan du bygge en trapp med et mer svevende utseende - og kutte snarveier i trappeprosjektet ditt, siden vi allerede har regnet ut trinnbredde og helning for deg. Alt du trenger er trinnplanker i det materialet du ønsker.
Varemerke
Beskrivelse
En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nærmest et møbel i seg selv, som innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med trappevange i stål kan du bygge en trapp med et mer svevende utseende - og kutte snarveier i trappeprosjektet ditt, siden vi allerede har regnet ut trinnbredde og helning for deg. Alt du trenger er trinnplanker i det materialet du ønsker.
Varen inneholder:
Trappevange i stål 6 trinn med fast brakett. Ekskl. skruer og plater for inntrinn.
Dimensjoner:
Ståldimensjon 30×40 mm
Stigning 34,2°.
Trinndybde 28 cm
Trinnhøyde 17 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se strektegning for ytterligere dimensjoner
Trappevange i stål 6 trinn med fast brakett. Ekskl. skruer og plater for inntrinn.
Dimensjoner:
Ståldimensjon 30×40 mm
Stigning 34,2°.
Trinndybde 28 cm
Trinnhøyde 17 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se strektegning for ytterligere dimensjoner
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 546463 |
| Høyde | 1020 mm |
| Dybde | 1530 mm |
| Design | 6-Trinn |
| Vekt | 7,4 kg |
| Antall Trinn | 6 st |
| Type | Trappevange |
| Overflate | Varmgalvanisert |
| Materiale | Stål |
| Farge | Stål |
| EAN-nr | 5703393546463 |