





Trappevange PLUSTrinndybde 25cm med BeslagHøyde: 680 mm, 4-Trinn
382 kr
Dybde

Trinndybde 25cm med Beslag
Høyde: 680 mm, 4-Trinn 382 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 415 kr

En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nesten et møbel i seg selv, og innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med Stair Catcher kan du ta en snarvei i trappeprosjektet, siden vi allerede har beregnet trinnbredde og helning for deg. Alt du trenger er trinnplanker i det materialet du ønsker.
Varemerke
Beskrivelse
En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nesten et møbel i seg selv, og innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med Stair Catcher kan du ta en snarvei i trappeprosjektet, siden vi allerede har beregnet trinnbredde og helning for deg. Alt du trenger er trinnplanker i det materialet du ønsker.
Varen inneholder:
Trappevanger og monteringsbraketter inkl. skruer. Ekskl. plater for inntrinn.
Dimensjoner:
Stigning 34,2°.
Trinndybde 25 cm
Trinnhøyde 17 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se illustrasjon under Dokumenter og nedlastinger
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert med NTR-merking i klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler bakkekontakt.
Vi anbefaler et spenn på 60 cm mellom trappevangene.
Trappevanger og monteringsbraketter inkl. skruer. Ekskl. plater for inntrinn.
Dimensjoner:
Stigning 34,2°.
Trinndybde 25 cm
Trinnhøyde 17 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se illustrasjon under Dokumenter og nedlastinger
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert med NTR-merking i klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler bakkekontakt.
Vi anbefaler et spenn på 60 cm mellom trappevangene.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 5462330 |
| Høyde | 680 mm |
| Dybde | 1000 mm |
| Design | 4-Trinn |
| Antall Trinn | 4 st |
| Vekt | 7,5 kg |
| Produkttype | Trappevange |
| Overflate | Trykkimpregnert/Varmgalvanisert |
| Materiale | Furu/Stål |
| EAN-nr | 5703393745385 |