




Trappevange PLUSTrinndybde 39 cm med BeslagHøyde: 390 mm, 3-Trinn
439 kr
Dybde

Trinndybde 39 cm med Beslag
Høyde: 390 mm, 3-Trinn 439 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr

En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nesten et møbel i seg selv, og innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med Stair Catcher kan du ta en snarvei i trappeprosjektet, siden vi allerede har beregnet trinnbredde og helning for deg. Alt du trenger er trinnplanker i det materialet du ønsker.
Varemerke
Beskrivelse
En terrassetrapp er mye mer enn et praktisk element i uterommet. Den er nesten et møbel i seg selv, og innbyr til hvile og avslapning alene eller sammen med dem du er glad i.
Med Stair Catcher kan du ta en snarvei i trappeprosjektet, siden vi allerede har beregnet trinnbredde og helning for deg. Alt du trenger er trinnplanker i det materialet du ønsker.
Varen inneholder:
Trappevanger og monteringsbraketter inkl. skruer. Eksklusive bord for trappetrinn.
Dimensjoner:
Stigning 19º
Trinndybde: 39 cm
Trinnhøyde: 13 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se illustrasjon under Dokumenter og nedlastinger
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert NTR-merket klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler bakkekontakt.
Vi anbefaler et spenn på 40 cm mellom vangene.
Trappevanger og monteringsbraketter inkl. skruer. Eksklusive bord for trappetrinn.
Dimensjoner:
Stigning 19º
Trinndybde: 39 cm
Trinnhøyde: 13 cm
Toleranse +/÷ 3 mm per trinn kan forekomme.
Se illustrasjon under Dokumenter og nedlastinger
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert NTR-merket klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler bakkekontakt.
Vi anbefaler et spenn på 40 cm mellom vangene.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 5255430 |
| Høyde | 390 mm |
| Dybde | 1190 mm |
| Design | 3-Trinn |
| Antall Trinn | 3 st |
| Vekt | 4,3 kg |
| Produkttype | Trappevange |
| Overflate | Trykkimpregnert |
| Materiale | Furu |
| EAN-nr | 5703393746535 |