
Ledningsett Star TradingE27 UtendørsSvart, 2.5 m
189 kr

E27 Utendørs
Svart, 2.5 m 189 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ledningsett for E27-sokkel. Beregnet for utendørs bruk. Kombiner med en stilig lyskilde. Maksimal vekt for lampeskjerm og lyskilde er 2 kg for denne opphengingen.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 418-31 |
| Farge | Sort |
| Vekt | 0,33 kg |
| Serie | Ute |
| Sokkel | E27 |
| Type | Ledningsholder |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 2,5 m |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Høyde | 5 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Antall Lyskilder | 1 stk |
| EAN-nr | 7391482035127 |
